Sklep internetowy PrestaShop – jaki jest koszt jego uruchomienia ?

Najszybszy i najtańszy sposób na stworzenie profesjonalnego sklepu Internetowego.

Sklep Internetowy PrestaShop – jaki jest koszt jego uruchomienia ?

Blog o kosztach uruchomienia sklepu internetowego

Aktualnie w sieci możemy znaleźć bardzo dużo blogów na temat tego, jak uruchomić sklep. Istnieje wiele przydatnych porad, a nawet gotowych rozwiązań, które można samodzielnie implementować. W tym artykule omówimy sprawę kosztów związanych z uruchomieniem sklepu internetowego

Jaki jest koszt uruchomienia sklepu internetowego ?

Jaki jest koszt uruchomienia sklepu internetowego PrestaShop? Przeważnie wynosi to mniej więcej tyle samo co zakup sklepu internetowego z gotowym oprogramowaniem. Czyli od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. W zależności od tego, czy będziemy mieli potrzebne dobre narzędzia analityczne do prowadzenia sklepu, czy też będziemy go prowadzić bez ich pomocy. Sklepy internetowe na platformie PrestaShop są w pełni zoptymalizowane pod kątem optymalizacji sklepu i jego promocji w wyszukiwarkach internetowych. Daje to nam możliwość uzyskania lepszych efektów

PrestaShop jest popularnym systemem do zarządzania sklepem internetowym. Zarówno samo oprogramowanie, jak i usługa hostingowa na serwerach o dużej wydajności nie są drogie. W cenę sklepu wliczana jest również obsługa klienta, która obejmuje m.in. doradztwo przed i po skonfigurowaniu sklepu, a także szkolenia użytkowników. Sklep w PrestaShop-u może być uruchomiony za sumę od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Najczęściej wydawana przez programistów cena wynosi ok. 5000-6000 PLN netto.

Ile kosztuje uruchomienie sklepu internetowego i czego można się spodziewać ?

Internetowa sprzedaż to jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie własnej działalności, która pozwoli na zarabianie dużych pieniędzy. Jednak aby tak się stało, musimy zainwestować ogromne sumy w uruchomienie naszej strony. Aby pomóc Ci oszacować ewentualne koszty uruchomienia sklepu internetowego PrestaShop, postanowiłem napisać ten artykuł i podzielić się moimi doświadczeniami związanymi z tematem e-commerce.

Wybór platformy e-commerce

Oferując własny sklep internetowy, w dużej mierze zależy nam na jego jakości. Wybór platformy e-commerce to na pewno ważna decyzja, dlatego warto wiedzieć, że PrestaShop w odróżnieniu od innych narzędzi do budowania sklepu umożliwia szybkie uruchomienie interesującego nas sklepu.

Decyzja o wyborze platformy e-commerce podyktowana jest predyspozycjami przedsiębiorstwa. Zwłaszcza jeśli nie dysponujemy dużymi budżetami, warto wziąć pod uwagę panel cenowy PrestaShop – prezentuje on łatwe narzędzie, dzięki któremu ustalimy niewielkimi nakładami zyskowność danego sklepu internetowego.

PrestaGuru to : Najszybszy i najtańszy sposób na stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego oraz pozycjonowanie sklepów internetowych SEO

Zapraszamy do współpracy tysiące polskich firm i osób indywidualnych.

Nie wiesz jak założyć e-sklep, pozycjonować strony oraz prowadzić biznes online? Mamy gotowe rozwiązanie do prostego i szybkiego wdrożenia sklepu internetowego

W naszych zasobach, mamy wszelkie narzędzia.

Zanim uruchomisz swój sklep internetowy, dobrze jest przygotować się finansowo.

Przed uruchomieniem sklepu wystarczy zaplanować budżet na oprogramowanie, promocję, marketing i inne koszty. Koszty przeznaczane na sklep internetowy bezpośrednio wpływają na jego przychody. Jeśli szacujesz że będzie nim zainteresowanych znacznie więcej osób, musisz pamiętać oceniać czy masz zdolności finansowe. Jeżeli chodzi o koszty początkowej promocji, istotnym czynnikiem może być też wykorzystanie do promocji sklepu istniejących forów internetowych lub nie.

W końcu wszystko to składa się na inwestycję finansową z Twojej strony. Będziesz musiał włożyć trochę pieniędzy w swój biznes, aby go uruchomić, ale jest to coś, z czym wiele nowych firm będzie musiało się zmierzyć. I choć uruchomienie sklepu internetowego wiąże się z pewnymi kosztami, to nadal jest to stosunkowo niedrogi sposób na rozpoczęcie działalności, zwłaszcza w porównaniu z kosztami prowadzenia fizycznej placówki handlowej. W związku z tym, powinieneś czuć się komfortowo wiedząc, że Twój nowy sklep nie rozbije całkowicie banku.

Oferta PrestaGuru to : Najszybsza metoda na stworzenie Profesjonalnego Sklepu Internetowego. Stwórz swój własny 'sklep internetowy’ szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Oferujemy pomoc przez cały proces utworzenia sklepu internetowego, od projektu graficznego po adaptację na telefony komórkowe i tablety

Oferta PrestaGuru to: Łatwa i szybka konfiguracja celu zmniejsza ryzyko błędnego skonfigurowania Twój sklep internetowy . By maksymalnie zwiększyć sprzedaż, strona sklepu internetowego musi być naprawdę profesjonalna i wysoko się prezentować w wyszukiwarkach!

Oferta PrestaGuru to: Jest to najszybsza i najtańsza metoda na stworzenie w pełni profesjonalnego sklepu internetowego. Możliwość wykonania całej obsługi technicznej, marketingowej Cena najtańszych sklepów internetowych w Sklepie PrestaGuru jest o 50% niższa od konkurencji.

Zapraszamy do współpracy, więcej informacji na stronie https://prestaguru.pl/sklep/instalacja-prestashop

Napisz do nas biuro@prestaguru.pl i zapytaj o cenę

PrestaGuru – Zaufaj Profesjonalistom !

Poprzedni artykułJak pokierować własnym rozwojem zawodowym?
Następny artykułChcesz wzbogacić swój dom? Postaw na filtr do wody pitnej pod zlew Dafi FLOW COMFORT!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj