Reklama w Google, od czego zacząć?

O reklamie w Google słyszało już zapewne wiele osób, ale jednak w dalszym ciągu nie wiedzą jak z niej dokładnie korzystać. W tym artykule zostały zawarte informacje odnośnie tego, jak trzeba zacząć przygodę z reklamą w Google.

Google AdWords sposób na reklamę w wyszukiwarce

Oficjalną formą reklamy na wyszukiwarce Google jest wykorzystanie narzędzia pod nazwą Google, AdWords, co mówiąc prościej znaczy zwykłą reklamę tekstową. Reklamy tego typu są płatne, zwłaszcza w modelu CPC. Oznacza to, że nie płaci się za samo kliknięcie, lecz dopiero za przekserowanie na stronę docelową. Google AdWords daje użytkownikowi do wykorzystania 3 linijki tekstu, które mają zachęcić różne osoby do zapoznania się z daną ofertą. Chcąc, aby reklama była jak najbardziej optymalna należy skorzystać z różnych opcji: czas wyświetlania reklamy, budżet reklamy oraz koszt jednorazowego kliknięcia w reklamę. Oczywiście program sam to wyznacza, my musimy tylko to zaakceptować. Google AdWords jest jednym z najlepszych narzędzi umożliwiających reklamę w sieci internetowej.

Chcąc, aby reklama w sieci internetowej przyniosła nam oczekiwane profity musimy połączyć ze sobą wszystkie „instrumenty”, gdzie oczywiście Google „gra pierwsze skrzypce”.

Poprzedni artykułW jakich Social Media warto prowadzić profil firmowy?
Następny artykułCo to jest marketing online?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj