Jakie pudełko kartonowe wybrać? Zabezpiecz odpowiednio swoje towary

Żeby odpowiednio zabezpieczyć swoje towary, potrzebujemy wysokiej jakości pudełek kartonowych. To zdecydowanie najpopularniejszy materiał opakowaniowy, który przydaje się w niezliczonej ilości sytuacji. Aby jednak odgrywał swoją rolę jak najlepiej, musimy go właściwie dopasować. Jakie pudełka kartonowe wybrać? Gdzie je kupić? Na co zwrócić uwagę?

Opakowania kartonowe – dlaczego warto?

Chcąc spakować towar różnej wielkości – wysłać go bądź po prostu przechowywać, najlepiej wybrać pudełka kartonowe. Zachwycają nas swoją wszechstronnością zastosowań. Możemy je wykorzystać do przechowywania różnych produktów: spożywczych, kosmetycznych, chemicznych, sprzętu AGD, zabawek itd. Takie materiały opakowaniowe są łatwe w transporcie i bezproblemowe w składowaniu – złożone na płasko nie zajmują dużo miejsca.

To produkt niezwykle komfortowy dla konsumentów – lekki, bezpieczny i wytrzymały. Na uwagę zasługuje też jego niska cena, co często doceniają przedsiębiorcy, kupujący hurtowo. Co ważne, opakowania kartonowe są w pełni ekologiczne i można je poddawać recyklingowi. Stworzone na potrzeby Klienta świetnie się prezentują i uwydatniają atrybuty przechowywanego w nich produkty.

Gdzie najlepiej kupić opakowania kartonowe? Opakowania Tychy

Nie ma wątpliwości, że pudełka kartonowe są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o materiały opakowaniowe. Niezależnie od tego, co zamierzamy w nich umieścić, mamy pewność, że każdy produkt zostanie dokładnie zabezpieczony w estetyczne, ekologiczne i bardzo trwałe opakowanie. Dostępne są praktycznie we wszystkich wymiarach i dopasowane do różnych zastosowań.

Jeśli chcemy, aby opakowanie było dobrze dopasowane do produktu, musimy skoncentrować się na kluczowych parametrach: wymiarach i wadze wysyłanego towaru. Najlepsze materiały opakowaniowe oferuje firma ATK-opakowania. Proponują opakowania kartonowe i tekturowe różnego typu, a także specjalistyczne opakowania do transportu morskiego. ATK od 2002 roku działa na śląskim rynku opakowań, dostarczając najlepsze jakościowo produkty. Oferta jest stale poszerzana, dzięki czemu każdy Klient znajdzie to, czego szuka.

Na stronie ATK-opakowania dostępne są przeróżne opakowania przemysłowe, kartony z międzynarodowego katalogu FEFCO, pudła wieczkowe, klapowe i fasonowe. W ofercie są też specjalistyczne opakowania typu KIT z przeznaczeniem do transportu morskiego. Producent opakowań kartonowych ATK zapewnia też dostęp do szeregu akcesoriów: folie Stretch, folie pęcherzykowe, pianki polietylenowe, taśmy samoprzylepne, taśmy PP spinające. Klient może zamówić również opakowania z innych materiałów – drewna oraz specjalistyczne pianki techniczne.

Czym się charakteryzują poszczególne opakowania? Opakowania kartonowe Bielsko

Kartony fasonowe mają specjalny wykrój, który uzyskuje się za pomocą wykrojnika tnącego. Służą do wielokrotnego użytku, więc można je rozłożyć, złożyć i wykorzystać do kolejnego transportu!

Bardzo popularne są kartony z międzynarodowego katalogu FEFCO, są to min.: tektura falista, pudła klapowe, pudełka dwuczęściowe lub pudełka wysuwane.

Jeśli potrzebujemy specjalistycznych opakowań do transportu, to w ofercie ATK również takie znajdziemy. Są to opakowania wytrzymałe i odporne na przeróżne negatywne czynniki (uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne itp.).

Poza opakowaniami dostępne są również tacki termoformowalne, szczególnie przydatne w branży spożywczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Pozwalają utrzymać produkt w wymaganym położeniu, stanowiąc jednocześnie skuteczną barierę przed ewentualnymi uszkodzeniami. W wielu zastosowaniach sprawdzają się też worki PE i LDPE, które są uniwersalne, więc zapakujemy w nie wszelkie towary przemysłowe i spożywcze. Inne to kaptury foliowe – idealne podczas pakowania palet.

Warto postawić na opakowania kartonowe i kupić je u zaufanego producenta, czyli od ATK-opakowania.

Poprzedni artykułUbezpieczenie zdrowotne indywidualne – czy warto je posiadać?
Następny artykułWizytówki dla lekarzy – o czym warto pamiętać przy projekcie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj