Dlaczego zostać konsultantką?

Szukasz pracy dodatkowej, która nie będzie Cię nadmiernie angażować? Zostań konsultantką Avon, to praca umożliwi Tobie uzyskiwać spore kwoty uzależnione od wielkości sprzedaży.

Jak wygląda dokładnie taka praca w praktyce?

W praktyce praca konsultantki może wyglądać bardzo różnie. Wszystko zależy od konkretnej osoby i tego jaki widzi dla siebie sposób na pozyskiwanie sprzedaży. W Avon możemy rozwijać się tak jak chcemy i sami dla siebie jesteśmy szefami. Na stronie: https://dukrk.pl/najlepsze-kosmetyki-z-avonu-dla-pan/ znajdziemy dokładny opis jak zostać konsultantką oraz poznamy możliwości na zwiększanie zarobków. Jeśli chodzi o samo bycie konsultantką to jest to praca idealna dla młodych osób, mam na macierzyńskim, nieletnich, emerytów i wszystkich którzy poszukują nowego zajęcia, dodatkowych dochodów bądź pracy przy okazji. Tutaj na własną rękę obmyślamy plan działania, to od nas zależy sposób zdobycia osób zainteresowanych zakupem kosmetyków Avon, a co się z tym wiąże mamy prawdziwy wpływ na ilość zarobionej gotówki.

W Avon nie otrzymujemy żadnej umowy, nie mamy żadnych obowiązków. Wszystko sprowadza się do wejścia na stronę, wypełnienia formularza zgłoszeniowego i zalogowania się do strefy konsultantki gdzie możemy już składać zamówienia. Nie musimy kupować co katalog. Dlatego też wielu konsultantów realizuje zamówienia dopiero wtedy gdy uda im się zebrać sporą sprzedaż. Zasadniczym elementem pracy każdej ambasadorki jest katalog Avon z aktualnymi ofertami i propozycjami, które możemy zamawiać. W zasadzie katalog to konieczne narzędzie każdej konsultantki, która chce skutecznie pozyskiwać klientów. W końcu większość pracy sprowadza się do przedstawienia oferty Avon właśnie poprzez katalog. Warto dodatkowo korzystać z folderu on-line, który spełnia internetową funkcję zwykłego katalogu i przesłać go do swych potencjalnych klientów. Cała propozycja kosmetyków jakie możemy zamawiać w bieżącej kampanii znajduje się również na stronie www avon pl gdzie w prostu sposób znajdziemy interesujące Nas produkty, zapoznamy się ze składem i opisem. Tutaj szczególnie przydatny może być dostępny na stronie filtr, który pomoże wyselekcjonować kosmetyki, których najbardziej potrzebujemy.

Czy są tutaj duże możliwości zarabiania?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Konsultantka Avon ma możliwość wypracować od kilku złotych nawet do kilkuset tysięcy co miesiąc. Zależy to od tego, jak bardzo poświęci czas na zdobywanie klientów i ile otrzyma zamówień. W końcu im więcej zamówień otrzymamy tym analogicznie wypracujemy większe zyski. Ciekawy jest też fakt, że im więcej zamawiamy w Avon tym większy rabat otrzymujemy. W takiej sytuacji opłaca się zwiększać sprzedaż ponieważ dla dużych sprzedawców rabat może wynosić nawet 40%. W AVON jest także możliwość pracowanie jako lider Avon, który buduje własną grupę. Zapraszając inne osoby do Avon w roli klientów bądź konsultantek możemy zarabiać prowizję z Naszego zespołu budując w ten sposób pewnego rodzaju własny biznes.

Poprzedni artykułWizytówki dla lekarzy – o czym warto pamiętać przy projekcie?
Następny artykuł5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj