5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Idealny nośnik reklamy marki, praktyczny gadżet o niemal nieskończonych możliwościach wykorzystania i ekologiczna alternatywa dla foliowych reklamówek – torba papierowa, bo o niej mowa jest bardziej funkcjonalna, niż myślisz. Poznaj 5 powodów, dla których warto zdecydować się na torby papierowe laminowane lub z nadrukiem i zadbaj o wizerunek swojej firmy.

Torby papierowe z nadrukiem – opakowania przyjazne środowisku

Torby papierowe z nadrukiem cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Nie można się dziwić – wykonane z makulatury i eko kraftu pozostają przyjazne środowisku. To jednak nie koniec zalet. Najczęściej torby papierowe są produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu lub posiadających certyfikat FSC, informujący, że papier został wytworzony z drewna pochodzącego z terenów, na których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna. Zużyte torby papierowe mogą zostać poddane recyklingowi.

Torby papierowe pozytywnie wpływają na wizerunek marki

Troska o środowisko naturalne to nasza wspólna sprawa. Decydując się na torby papierowe z nadrukiem lub torby papierowe laminowane, podejmujesz korzystne, z punktu widzenia ekologii działania, a to pozytywnie wpływa na wizerunek marki. W konsekwencji nie tylko zyskasz uznanie dotychczasowych klientów, ale także – zaufanie nowych.

Torby papierowe to idealna powierzchnia robocza

Torby papierowe to rodzaj opakowań, które można w prosty sposób spersonalizować, wykonując na nich dowolny nadruk – logo, chwytliwy slogan albo wybrany wzór. Decydując się na współpracę z craft-studio.pl wspólnie z profesjonalistami opracujesz koncepcję i wprowadzisz projekt w życie, zmieniając wizerunek torby papierowej. Kielce, Kraków i każde miasto, w którym pojawi się jej użytkownik, będzie miejscem, w którym zyskasz potencjalnych klientów.

Torby papierowe laminowane – idealny nośnik reklamy Twojej firmy

Torby papierowe laminowane nie bez powodu są tak chętnie wykorzystywane przez znane sieciówki i cenione marki. W końcu – stanowią jeden z elementów promocji firmy i jej usług. Jako nośnik reklamy firmy i skuteczne narzędzie marketingu szeptanego, w krótkim czasie przyczyniają się do wyraźnego wzrostu rozpoznawalności marki.

Decydując się na torby papierowe z nadrukiem lub laminowane, możesz mieć pewność – dotrą w miejsca, których być może początkowo nie brałeś pod uwagę, skutecznie zwiększając zasięgi Twojej firmy.

Torby papierowe – opakowania wielokrotnego użytku

Torby papierowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Wbrew powszechnemu przekonaniu nie można uznać ich za opakowania jednorazowe. Dzięki prostej i przemyślanej konstrukcji, trafnie dobranym materiałom i niewidocznym detalom pozostaną z odbiorcą przez długi czas, pozwalając przechowywać również żywność. Z powodzeniem zastąpią torebkę prezentową, subtelnie zdradzając odbiorcy, czego może spodziewać się wewnątrz opakowania, a także, przy odrobinie kreatywności staną się bazą dla prac plastycznych i dekoracji.

Poprzedni artykułDlaczego zostać konsultantką?
Następny artykułKarta kredytowa – jak działa i kiedy warto się o nią ubiegać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj