Reklama w Google, od czego zacząć?

O reklamie w Google słyszało już zapewne wiele osób, ale jednak w dalszym ciągu nie wiedzą jak z niej dokładnie korzystać. W tym artykule zostały zawarte informacje odnośnie tego, jak trzeba zacząć przygodę z reklamą w Google.

Google AdWords sposób na reklamę w wyszukiwarce

Oficjalną formą reklamy na wyszukiwarce Google jest wykorzystanie narzędzia pod nazwą Google, AdWords, co mówiąc prościej znaczy zwykłą reklamę tekstową. Reklamy tego typu są płatne, zwłaszcza w modelu CPC. Oznacza to, że nie płaci się za samo kliknięcie, lecz dopiero za przekserowanie na stronę docelową. Google AdWords daje użytkownikowi do wykorzystania 3 linijki tekstu, które mają zachęcić różne osoby do zapoznania się z daną ofertą. Chcąc, aby reklama była jak najbardziej optymalna należy skorzystać z różnych opcji: czas wyświetlania reklamy, budżet reklamy oraz koszt jednorazowego kliknięcia w reklamę. Oczywiście program sam to wyznacza, my musimy tylko to zaakceptować. Google AdWords jest jednym z najlepszych narzędzi umożliwiających reklamę w sieci internetowej.

Chcąc, aby reklama w sieci internetowej przyniosła nam oczekiwane profity musimy połączyć ze sobą wszystkie „instrumenty”, gdzie oczywiście Google „gra pierwsze skrzypce”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here